Náš gang

Pohádky pro dospělé. Malé brněnské nakladatelství vzniklo v lednu 2022 v reakci na nedostatek literatury, která by se zabývala BDSM, LGBT, Furry a dalšími ožehavými tématy. Velká nakladatelství si nechtějí „kazit“ dobré jméno, proto se zdráhají takové tituly vydávat. My se s tím ne*ereme.

Redaktoři a další

Autoři

Redaktoři

Rosana Zvelebilová

Velká šéfka

Jsem si založila nakladatelství, aby konečně někdo vydával moje knihy. A taky abych si namasírovala egíčko, jak jsem důležitá, že jo.

Jan Hlubek

Redaktor Dělňas

Oficiální zaměstnanec Cancu. Doktor Strach se zaměřuje hlavně na horory, ale i u jiných děl dá ruku k dílu.

Dagmar Digma Čechová

Redaktorka a korektorka

Sice je spisovatelka, ale nám tu dělá redakce a korektury. Řádí jako černá ruka – žádná chyba neunikne.

Pavel Kantner

Redaktor

Redaktor, který prostě miluje texty. Zaměřuje se na BDSM tématiku (aniž by chtěl, prostě mu byla přidělena), temné a depresivní věci, ale jinak má super smysl pro humor.

Mia Rosa

Právní oddělení

Naše právní oddělení, které má na starosti smlouvy, obchodní podmínky i GDPR, je ve skutečnosti latexová kočka.
Také je trochu maskot Cancu a pomáhá se serepetičkami – například dělá návrhy klíčenek a přebírá balíky.

Andrew Littlepaul

Webmaster

Frajer, co má cit pro grafiku, umí to s webem a rozumí i těm všem technickým věcem. Nejdůležitější ale je, že má vkus, který já postrádám.

Theresa Black

IG masterka a grafička

Obálková maniačka a instagramová odbornice jede bomby.

Autoři

Rosana Zvelebilová

Pochází z Kladna, ale k žití si vybrala Brno, je šťastně vdaná a živí se jako učitelka. V rámci uměleckého vyjádření se snaží napsat, natočit i namalovat prakticky cokoliv, co má na srdci i v temné duši.
Její přátelé o ní říkají: Nikdy nejde s davem a obvykle vybočí ještě dřív, než se vůbec rozjede. Neméně rafinovaná je ve všem, co dělá, do tvorby se pouští po hlavě a je neúnavným samoukem. Drží se motta: „Všichni jednou zemřeme.“, a pak dodává: „Otázkou je, jak moc to bude bolet. Ostatně, jsou i horší věci než smrt…“ Vyobrazení či popis násilí, erotiky i spojení těchto dvou témat je pro ni výzvou. Občas je i vtipná, jen není jisté, zda je to záměr.

Je mladá autorka vystupující jako Theresa Black. S pseudonymem je sžitá tak dlouho a tak pevně, že na oslovení „Terko“ reaguje jako na vlastní jméno.
Vystudovala grafický design na umělecké škole, kde po studentech vždy chtěli jiný, a hlavně neotřelý pohled na věc. Právě zde se do psaní ponořila více a zjistila, že ji takový koníček vážně naplňuje, a to do takové míry, že nad příběhem vydrží přemýšlet celý den – i když to není úplně vhodné kvůli jiným povinnostem, psaní má vždycky přednost. 
Ráda se věnuje nevšedním romancím, ve kterých čtenář může sledovat každý úder zamilovaného srdce, kontroverzním i tabu tématům, psychologii postav a jejich proměnám, humoru – hlavně humoru a nevyčerpatelnému světu Young Adult a New Adult literatury. Můžete u ní najít ale i fantasy, sci-fi nebo thriller.
Když se nevěnuje psaní, tráví čas ve společnosti tužky a tabletu, kávy, knih kolegů autorů a především svého psa a chovu exotického ptactva.

Alexandra Soldánová aka Leandra Sold vyrůstala až do deseti let v malém městečku ve středu Čech, odkud se s rodiči přestěhovala na Chodsko, kde žije dodnes s manželem, třemi dětmi a kočkou Mínou.
Vždycky chtěla zpívat a hrát divadlo, to nevyšlo. Asi jí to nebylo souzeno.
Se psaním začala flirtovat už na základní škole, když psala nejdřív pohádky a potom celé romány pro své spolužačky, které vyžadovaly pokračování.

Pavel Skořepa (1983)
Svérázný samorost, básník a spisovatel. Svou tvorbou, ať už prozaickou či veršovanou by rád zaujal širší masy, i když prozatím mu stačí i role ‚klubového‘ tvůrce.
Básně po jejich pravidelně nepravidelném vzniku zveřejňuje na své FB stránce Pavel
Skořepa Poetry (@paskopo), kde jsou volně a hlavně veřejně k přečtení. V prozaické
tvorbě se výrazně odlišuje od té básnické. Ovšem nepřehlédnutelná spojení se mezi nimi dají jednoduše nalézt. Prózu začal poprvé publikovat ve slovenském online časopisu Abdon.
První jeho napsaná povídka vyšla ve sci-fi antologii pod názvem Zajtra bude včera,
vydaná na sklonku roku 2020 slovenským žánrovým vydavatelsvím Hydra. Následně se objevil se svými pěti příspěvky v antologii soudobé hororové poezie Co číhá v temnotách z edice HorrorConu, vydané téhož roku nakladatelstvím Golden Dog. Další povídka mu vyšla ve vánočně tématické antologii fantastiky Vianoce, zas Vianoce, opět vydaného u vydavatelství Hydra na konci roku 2022.
Mimo to se objevil v nepravidelně vydávané hororové příloze Trash vol.4 českobudějovického časopisu Milk&Honey. Dále vyšel v několika číslech neodekadentního infernalistického časopisu Smrtisyn. A v neposlední řadě byla jeho
práce uveřejněna v historicky prvním čísle slovenského hororového online časopisu
Charon, jejíž audioverze včetně rozhovoru je dostupná na YouTube kanálu  jmenovaného časopisu spolu s ostatními přispěvateli.
Jeho úzká spolupráce s časopisem Abdon vedla k nabídce vydání první samostatné knihy pod názvem Zlověsti u slovenského vydavatelství Art Floyd. Ta spatřila světlo světa na sklonku roku 2021 a nese v sobě 13 povídek a 38 básní. O rok později vydalo
nakladatelství Canc sbírku jeho drabblí Jedno sto skořápek, pokřtěné na HorrorConu
2022. Na pokračování Skořápek i Zlověstí diletantsky pracuje.
Kromě toho je recenzentem na žánrových webech Děti noci a Fantasy Planet. A jeho
osobní reportáže z navštívených ročníků HorrorConu vycházejí tradičně na  Sanctuary.